Nieruchomości Wrocław

Nefrytowe Apartamenty

Firma „Art-Developer” ma do zaoferowania niesamowitą inwestycję we Wrocławiu na osiedlu Wrocław – Ołtaszyn. „Nefrytowe Apartamenty” to piękne mieszkania- apartamenty o bardzo wysokim standardzie dla bardzo wymagających klientów.

Odnajdzie się tutaj każdy komu zależy na jednorodzinnej zabudowie w dobrej dzielnicy. Nefrytowe Apartamenty zadziwiają również piękną nowoczesna i dobrą architekturą a zarazem funkcjonalnymi i przestronnymi wnętrzami.

Projekt Nefrytowych apartamentów

Dzielnica Wrocławia – Ołtaszyn, przy ulicy Nefrytowej tam właśnie powstaną szeregowe apartamenty o powierzchni 180 m2 każdy to na pewno kusząca propozycja dla wymagających klientów. Do dyspozycji na parterze klienci mają duży przeszklony salon połączony z kuchnią i spiżarnią, łazienkę i oczywiście garaż. Natomiast na piętrze projektanci oddają nam w ręce piękne zróżnicowane trzy sypialnie jak i przestronną dużą łazienkę dla całej rodziny. Kuszącym atutem tej nieruchomości jest poddasze z łazienką i pięknym tarasem.

Dodatkowym atutem budynku jest możliwość podłączenia kominka z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz w każdym salonie segmentu.

Inwestycja ta będzie na pewno świetnym rozwiązaniem dla klientów ceniących wysoki standard deweloperski.

nefrytowe-apartamenty-2

nefrytowe-apartamenty-3