artykuły

Design drzwi wewnętrznych

Proste, zgeometryzowane formy to nieodłączny element współczesnego designu. Są efektowne, ale nie krzykliwe. Wprowadzają harmonię i stylowy ład, dlatego warto zaprosić je do naszych wnętrz.

AQUARIUS_1

Połączenie nowoczesnego wzornictwa z tradycyjną formą doskonale widać w drzwiach AQUARIUS z oferty INVADO. Kwadratowe przeszklenia stylizowane na małe okienka współgrają z klasyczną, naśladującą oryginalne usłojenie drzewa fakturą. Wykorzystano w nich szkło typu Satinato, matowe i delikatnie rozpraszające światło. Drzwi AQUARIUS dostępne są w eleganckiej okleinie jedno lub dwukierunkowej, w bogatej gamie dekorów.

Do wyboru są między innymi modne w tym sezonie jasne tonacje, jak dąb perłowy, coimbra czy wiąz, pośrednie brązy i beże, na przykład teak, wiśnia, akacja lub zdecydowany kasztan i głęboka czerń hebanu. Drzwi z oferty INVADO, dzięki zastosowanym materiałom i ornamentyce, z powodzeniem wpiszą się w klimat współczesnej aranżacji z tradycyjną nutą.

Prekursorem we wzornictwie i designie drzwi, Wrocław został w ostatnim roku, przez przeróżne festiwale, targi i spotkania projektantów. Więc jeśli ktoś chce zakupić coś stylowego to tylko w tym pięknym mieście.

Źródło strony – http://tech-dom.wroclaw.pl/